MOKSLAS Į NAMUS

 

Startuoja naujas ir unikalus „Giliuko laboratorijos“ projektas „Mokslas į namus“. Nuo šiol STEAM mokomosios pamokos keliamos į virtualią erdvę ir tampa lengvai pasiekiamos visos Lietuvos miestuose. Edukacinių pamokų metu naudojami mokslininkai, inžinieriai, kūrėjai.

„Virtualią STEAM edukaciją sudaro: vaizdo pamoka ir priemonių dėžutė. Kiekvienos vaizdo kameros naudingoji informacija, pasakojimai, istoriniai faktai ir kitos įdomybės. O susipažinus su teorine dalimi, mažieji mokslininkai atliks praktinį užsiėmimą. Konstruos robotą, atliks cheminius eksperimentus ir kitas kūrybines užduotis. Mokslas slypi kasdienybėje! Tad edukacijų tikslas išmokti vaikus iš paprastų ir buitinių panaudotų medžiagų, nepaprastų kūrėjų.

„STEAM“ mokomosios pamokos bus įtrauktos į jūsų namus, užpildytos registracijos sistema, o mes – artimiausius paštomatus, išsiaiškinkite jums „Mokslo į namus“ dėžutę. Dėžutėje rasite ne tik vizas, bet reikia prisijungti prie vaizdinių medžiagų nuoradą.

 

1 Pamokas. „Pirmoji pažintis su robotais“

Pažintinė dalis: Edukacijos metu vaikai sužino, kaip įdomiai jie sužinojo apie robotą ir jų ieškojimą. Susipažins su pirmaisiais robotizuotais išradimais literatūroje ir popkultūroje. Sužinos, kaip atrodė pirmieji robotai – žaislai.

Praktinė dalis: iš grindjuostės tipo medžiagų, sukonstruotų roboto modelių. Modelyje sujungtas elektros šaltinis su varikliu, kurio dėka robotas teisėjas ir suksis.

Edukacijos kaina: 15 Eur su siuntimu.

 

LP EXPRESS terminalai:

https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html