Nuotolinė edukacija – dovana

Startuoja naujas ir unikalus „Giliuko laboratorijos“ projektas „Mokslas į namus“. Nuo šiol STEAM edukacinės pamokos keliamos į virtualią erdvę ir tampa lengvai pasiekiamos visų Lietuvos miestų ir miestelių vaikams.  Edukacinių pamokų metu kiekvienas vaikas taps  mokslininku, inžinieriumi, kūrėju.

Virtualią STEAM edukaciją sudaro: video pamoka ir priemonių dėžutė. Kiekviena video pamoka kupina naudingos informacijos, pasakojimų, istorinių faktų ir kitų įdomybių. O susipažinus su teorine dalimi, mažieji mokslininkai atliks praktinį užsiėmimą. Konstruos robotus, atliks cheminius ekperimentus ir kitas kūrybines užduotis. Mokslas slypi kasdienybėje! Tad  edukacijų tikslas išmokyti vaikus iš paprastų ir buityje naudojamų medžiagų sukurti nepaprastus kūrinius.

Norintys užsisakyti STEAM edukacinę pamoką į savo namus, užpildykite registracijos sistemą, o mes į artimiausią paštomatą išsiųsime Jums „Mokslas į namus“ dėžutę. Dėžutėje rasite ne tik visas reikalingas priemones, bet prisijungimo prie vaizdinės medžiagos nuoradą.

 

1 Pamokas. „Pirmoji pažintis su robotais“

Pažintinė dalis: Edukacijos metu vaikai sužinos įdomios informacijos apie robotus ir jų atsiradimo istoriją.  Susipažins su pirmaisiais robotizuotais išradimais literatūroje ir popkultūroje. Sužinos, kaip atrodė pirmieji robotai – žaislai.

Praktinė dalis: iš skirtingo tipo medžiagų sukonstruos roboto modelį. Modelyje sujungs elektros šaltinį su varikliu, kurio dėka robotas judės ir suksis.

Edukacijos kaina: 15 Eur su siuntimu.

 

OMNIVA paštomatai:

https://www.omniva.lt/privatus/pastomatu_adresai