Stovykla

Stovykla

Apie stovyklą

    Esi smalsus ir žingeidus? Nori atskleisti gamtos paslaptis? Mėgsti cheminius bandymus ir eksperimentus? O gal tau patinka konstruoti? Jei į visus šiuos klausimus atsakei – TAIP! Tuomet ši stovykla kaip tik TAU!

    Stovykloje keliausime į žygius, tyrinėsime aplinką, aiškinsimės gamtos reiškinius, stebėsime gyvūnus ir jų gyvenimo būdą. Atliksime cheminius bandymus. Pasinersime į inžinerijos sritį ir  konstruosime įvairius

 

 modelius. Stovykloje ne tik atrasime mokslo pasaulį, bet ir aktyviai leisime laiką gamtoje: žaisime komandinius žaidimus, sportuosime ir pramogausime.

O svarbiausia stovykla įsikūrusi gamtos apsuptyje esančio sodyboje “Meda House”.  Čia labai daug erdvės ir gamtos, o šiais metais įrengta krepšinio, futbolo ir teniso aikštės. Mūsų stovykloje veiklų ras smalsūs ir sportiški stovyklautojai.

Stovyklos dienotvarkė

7:45 – 9:00 Vaikų atvykimas į stovyklą.

9:00 – 9:45 Dienos veiklos aptarimas.

9:45 – 10:15 Priešpiečiai.

10:30– 11:30 Mokslinė veikla (bandymai, eksperimentai, konstravimas).

11:30 – 12:00 Žaidimai lauke.

12:00 – 13.30 Tiriamoji pramoginė veikla gamtoje.

13.30 – 14.00 Laisvalaikis.

 

14:00 – 14:45 – Pietūs.

15.00 – 17:00 Žygiai, išvyka į gamtą.

17:00 – 17:30 Pavakariai

17:30- 18:00 Žaidimai gamtoje.

VIETA: Sodyba „Meda House“, A. Mickevičiaus g. 132 Zujūnai, Vilniaus apskritis.

LAIKAS: 2021

birželio 14-18 , 7:45 – 18:00

birželio 28 – liepos 2 , 7:45 – 18:00

DALYVIŲ AMŽIUS:  6-11 m.

MAITINIMAS: 3 kartai per dieną (priešpiečiai, pietūs, pavakariai).

KAINA: 180 Eur

 

 

 KOMANDA

Stovyklos vadovė: Neringa Banevičienė

 Esu mokytoja, STEAM būrelio vadovė, įvairių švietimo projektų ir renginių organizatorė. Su 7-11 metų amžiaus vaikais dirbu nuo 2008 metų. Darbas su vaikais išugdė kantryb

ę. Vaikus mokau planuoti, siekti tikslo, ginti nuomonę ir gerbti šalia esantį žmogų.

    Mokinių tėvų nuomonė apie mane:

https://www.15min.lt/media/supermokytojas-2017/mokytojas/144

 

Stovyklos vadovė: Egidija Žukauskienė

 Esu vyr. pradinių klasių mokytoja, gamtamokslinio būrelio vadovė Egidija Žukauskienė. Pedagoginį darbą jau dirbu 20 metų. Kad rinksiuosi mokytojos kelią, žinojau nuo pat vaikystės. Mano pirmieji mokiniai buvo lėlės, meškučiai, jaunesni kiemo draugai. Smalsumas pažinti vaikišką pasaulį išliko iki šių dienų. O jis nuostabus!  Smalsios vaikų akys, netikėti ir originalūs jų klausimai, išradingumas ir užsispyrimas, skardus juokas, o kartais liūdnas atodūsis verčia mane suprasti, kad esu laiminga.

APIE SODYBĄ

Meda House – tai kaimas mieste. Sodyba yra tik 4 km nuo Pilaitės mikrorajono. Sodyba ribojasi su Koplyčiankos upe.  Teritorijoje yra  beržų parkelis, išraizgytas vingiuotais siaurais takeliais,  kuriame yra net kelios sūpynės, pavėsinė. Iš parko yra puiki galimybė stebėti čia pat gyvenančius mini ponius, ožkas. Sodyboje daug žalios zonos, kuri yra puiki vieta žaisti vaikams. Laisvalaikiu vaikai galės išbandyti futbolo , smėlio, bei  tinklinio aikšteles.

Persikelkime į vidų… Pastato pirmame aukšte yra didelė erdvi salė, kuri talpina 80-90 žmonių. Antrame aukšte yra didelė vidaus terasa su vaizdu į televizijos bokštą, bei akiai malonias Vaivadiškių kalvas ir miškus tiems, kuriems norėsis ramybės ir atsikvėpti nuo aktyvios veiklos.

Iš lauko pastatas jungiasi su daugiau nei 200 kv.m terasa, kurioje taip pat  bus vykdomos įvairios veiklos.

Akimirkos iš stovyklos “ATRADIMŲ SAVAITĖ !”

 

Karštos dienos mums nebaisu, nes turiu baseiną. Pati smagiausia  pramoga.

O jeigu pabosta baseinas, randame ir kitų būdų atsivėsinti.

Stovykloje gyvena ponių šeimynos. Jie tokie draugiški ir mieli.

Stovykloje vaikų komandos gauna kūrybines užduotis. Sukonstruoti laivą, robotą, lėktuvą ir t.t. Tai labai suvienija ir sukelia labai daug gerų emocijų.

Na ir žinoma diskotekos, vakarėliai ir koncertai…